Úvod Podpora tvorby Ke stažení Kontakt
 


Úvodní strana  Webová tvorba
Webová tvorba

V roce 2000 jsem vytvořil svůj první web na bázi HTML podle učebnice od profesora Koska. Tento web obsahoval on-line slovník výpočetních výrazů, ze kterého později vznikla kniha Velký počítačový slovník. Rok 2004 pro mne znamenal změnu technologie z HTML na PHP, což umožnilo vytvoření e-shopu a editačního režimu. Až do roku 2005 jsem vytvářel weby pro partnera ze západních Čech. V roce 2006 jsem si založil vlastní živnost a rozvíjel aktivity zejména na střední Moravě.

Webový systém NÁDBĚLA WEB

V roce 2010 jsem zahájil vývoj PHP webového systému, který jsem nazval NÁDBĚLA WEB. Tento webový systém umožňuje podrobné nastavení v editačním režimu. A to nejen co se týká obsahu, ale zejména, co se týká vzhledu a funkčností. Tím se odlišuje od většiny ostatních webových systémů.

Tento webový systém jsem začal tvořit z důvodu, že už mě nebavilo neustále dokola vytvářet jedno a to samé nebo ručně obměňovat strukturu kódu. Rozhodl jsem se všechno, co jsem se dosud naučil, celých 10 let práce implementovat do jednoho webového systému.

Webový systém NÁDBĚLA WEB umí všechno to, co umím já, obsahuje většinu přání stovek zákazníků, se kterými jsem přišel za 10 let do styku. Je modulární, snadno nastavitelný a aktualizovatelný.


Poprvé jsem tento webový systém implementoval na podzim roku 2011 a od té doby byl prodán nebo nastaven desítkám zákazníků.

V editačním režimu si můžete určit veškeré vzhledové aspekty prezentace a ještě navíc jednoduchým proklikem nastavíte, zda se má konkrétní stránka chovat jako magazín, prezentace, fotogalerie, dowload stránka, výkupní stránka, e-shop nebo mít všechny vlastnosti najednou.

V případě požadavku nebo zájmu, pro vás zdarma vyhotovím grafický návrh a cenovou kalkulaci. Z mé strany můžete očekávat jen a pouze seriozní přístup. Webový systém NÁDBĚLA WEB si lze objednat na stránkách e-shopu www.nakupto.cz zde na tomto odkaze.

Tento web jsem také vytvořil ve webovém systému NÁDBĚLA WEB. A hádejte, kolik mi to zabralo času? Texty a obrázky jsem měl nachystané ze starého webu, všehovšudy dvě hodiny kopírování textu + drobné úpravy. To je vše.

Ohromná úspora času a výsledek je uspokojivý.


Na webovém systému NÁDBĚLA WEB běží také oblíbený portál www.blogovnik.cz nebo e-shop www.nakupto.cz.
Webový systém NÁDBĚLA WEB DEMO 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2021 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v
Návštěvy
Celkem:3440
Tento rok:410
Měsíc:40
Včera:4
Dnes:2
Online:0
počítadlo ALAWARE.CZ