Úvod Podpora tvorby Ke stažení Kontakt
 


Úvodní strana  Český zabiják procesů
Český zabiják procesů

VÝVOJ TOHOTO SOFTWARE BYL ZASTAVEN z důvodu, že jsem opustil osobní tvorbu v jazyce C Sharp.
Rozhodl jsem se obohatit scénu obranných programů pro operační systémy Microsoft Windows. Také vás štve zpomalování vašeho PC. Neustálé hučení ventilátoru u notebooku? Nadměrná spotřeba elektrické energie? Neskutečná žravost zdrojů počítače některými aplikacemi jako je například Mozilla Firefox? Brutální chyba Internet Exploreru 11, která se projevuje tak, že po nakliknutí odkazu s mailem se Internet Explorer spouští v neomezeném množství nových oken?

S tím vším vám může pomoci Český zabiják procesů.

Na aplikaci jsem občasně pracoval přes dva roky. Nyní poprvé se odvažuji předat vám - uživatelům - Českého zabijáka procesů k vyzkoušení. Doporučuji si k němu pročíst manuál, který je samozřejmě v češtině a je součástí menu Českého zabijáka procesů.

Instalace

Instalace je snadná. Máte dvě možnosti. Využít "portable" přenosné verze. Zde pozor - je třeba si pohlídat, aby na vašem počítači běželo rozhraní .NET Framework 4.0 a vyšší. Druhou možností je využít klasického instalátoru, který si vše potřebné dotáhne z netu.

Je to zadarmo?

Aplikace je zadarmo, ale byl bych blázen, kdybych to dělal úplně zadarmo. Zaprvé - na těchto stránkách je reklama. A za druhé, časovač pro automatickou likvidaci nevhodných procesů je přístupý jen pokud mi zaplatíte 50 Kč. Směšná částka, ale pro mě jsou to dvě piva. A bez pivka mi programování nejde. :-)

Přispějte na další vývoj této užitečné aplikace.

Registrovat aplikaci můžete na mailu info@nakupto.cz nebo mém osobním mailu nadbela@alaware.cz. Jednoduše mi napište mail a vše ostatní už dokončíme snadno. Za výše uvedený poplatek získáte aplikaci v plné verzi a k tomu rok bezplatné aktualizace navíc + můžete přímo komunikovat s programátorem a chtít po něm další vylepšení, mluvit do vývoje.

Důležité odkazy:
- kompletní on-line manuál
- stáhnout portable verzi
- stáhnout instalátor verzi
- licenční podmínky
- verzovník
- slovníček otravných procesů
- faq/nejčastější problémy

A obrázky na závěrWebový systém NÁDBĚLA WEB DEMO 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2021 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v
Návštěvy
Celkem:3440
Tento rok:410
Měsíc:40
Včera:4
Dnes:2
Online:0
počítadlo ALAWARE.CZ