Úvod Životopis Podpora tvorby Ke stažení Spolupráce Kontakt
 


Úvodní strana  Český zabiják procesů
Český zabiják procesů

Rozhodl jsem se obohatit scénu obranných programů pro operační systémy Microsoft Windows. Také vás štve zpomalování vašeho PC. Neustálé hučení ventilátoru u notebooku? Nadměrná spotřeba elektrické energie? Neskutečná žravost zdrojů počítače některými aplikacemi jako je například Mozilla Firefox? Brutální chyba Internet Exploreru 11, která se projevuje tak, že po nakliknutí odkazu s mailem se Internet Explorer spouští v neomezeném množství nových oken?

S tím vším vám může pomoci Český zabiják procesů.

Na aplikaci jsem občasně pracoval přes dva roky. Nyní poprvé se odvažuji předat vám - uživatelům - Českého zabijáka procesů k vyzkoušení. Doporučuji si k němu pročíst manuál, který je samozřejmě v češtině a je součástí menu Českého zabijáka procesů.

Instalace

Instalace je snadná. Máte dvě možnosti. Využít "portable" přenosné verze. Zde pozor - je třeba si pohlídat, aby na vašem počítači běželo rozhraní .NET Framework 4.0 a vyšší. Druhou možností je využít klasického instalátoru, který si vše potřebné dotáhne z netu.

Je to zadarmo?

Aplikace je zadarmo, ale byl bych blázen, kdybych to dělal úplně zadarmo. Zaprvé - na těchto stránkách je reklama. A za druhé, časovač pro automatickou likvidaci nevhodných procesů je přístupý jen pokud mi zaplatíte 50 Kč. Směšná částka, ale pro mě jsou to dvě piva. A bez pivka mi programování nejde. :-)

Přispějte na další vývoj této užitečné aplikace.

Registrovat aplikaci můžete na mailu info@nakupto.cz nebo mém osobním mailu nadbela@alaware.cz. Jednoduše mi napište mail a vše ostatní už dokončíme snadno. Za výše uvedený poplatek získáte aplikaci v plné verzi a k tomu rok bezplatné aktualizace navíc + můžete přímo komunikovat s programátorem a chtít po něm další vylepšení, mluvit do vývoje.

Důležité odkazy:
- kompletní on-line manuál
- stáhnout portable verzi
- stáhnout instalátor verzi
- licenční podmínky
- verzovník
- slovníček otravných procesů
- faq/nejčastější problémy

A obrázky na závěrWebový systém NÁDBĚLA WEB DEMO 1.1.20D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2018 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 5.4.20), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-45; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v